© 2022 Uppeo

uppeo-oferty-pracy
uppeo-praca-insta
linkedin-uppeo
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Uppeo Spółka Cywilna

al. W. Korfantego 2, 40-004 Katowice

REGON 384301899

NIP 6342967435

KRAZ 22878
 

www.uppeorecruitment.com

www.uppeo.com.pl

Uppeo to firma rekrutacyjna z Katowice. Jako agencja headhunterska i doradztwa personalnego prowadząca rekrutacje stałe na stanowiska specjalistyczne, szeregowe, średniego
i wyższego szczebla. Z sukcesem dzielimy
się naszym doświadczeniem z naszymi partnerami.

Headhunting | Direct Search
| Executive Search | Search & Selection

+48 794 177 228

+48 519 111 669

info@uppeorecruitment.com

Masz jeszcze jakieś pytania?

Wypełnij poniższy formularz

Więcej o nas

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
rekrutacj-pracownikow
rekrutacja-pracownikow

firmy rekrutacyjne katowice,
firma rekrutacyjna z Katowice

rekrutacja-pracownikow

Uppeo to mała, butikowa firma rekrutacyjna z siedzibą w Katowicach. Jako spółka istnieje od października 2019, kiedy otwarto pierwsze biuro w Katowicach przy ul. Ks. Piotra Skargi. Chociaż spółka powstała dopiero w październiku to trzeba było przygotować się do jej otwarcia znaczni wcześniej. W czerwcu mija dokładnie dwa lata od kiedy rozpoczęliśmy realizację projektu, który miał za cel utworzenie nowego podmiotu specjalizującego się w przeprowadzaniu rekrutacji pracowników na potrzeby rynków zagranicznych np. w Niemczech, Holandii, Czechach oraz na Słowacji. Naszym celem jest dotarcie do jak najlepszych kandydatów, których połączymy z jeszcze lepszymi pracodawcami w Europie. Dzięki połączeniu naszych umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz marketingu i sprzedaży, z sukcesem realizujemy kilkanaście projektów w jednym czasie. Nie możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepszą firmą rekrutacyjną w okolicy, albo że nasze projekty są zawsze w 100% realizowane - tak naprawdę to zawsze rynek i aktualna sytuacja na nim wpływa na dostępność kandydatów, ich kwalifikacje oraz predyspozycje do podjęcia pracy. Być może jedyne, co naprawdę nas wyróżnia to szczerość, uczciwość i ludzkie podejście to każdego człowieka. 

 

Krótka historia Uppeo

Jesteśmy teamem, tworzącym małą agencją rekrutacyjną, pośrednictwa pracy, zatrudnienia, czy jakkolwiek jest to jeszcze inaczej nazywane, w związku z tym nie możemy się pochwalić wieloletnią historią i osiągnięciami, ale tak jak i duże podmioty, tak i my chcemy się trochę przedstawić. 

 

Praca z ludźmi, nie z firmą

Jesteśmy szczerym, otwartym, bardzo pozytywnym i kreatywnym teamem. Zawsze gramy w otwarte karty. Rozumiemy, że oczekiwania naszych partnerów i kandydatów są zawsze wysokie - i bardzo dobrze - trzeba stawiać sobie oraz innym wysokie wymagania w życiu, aczkolwiek zawsze otwarcie i bez owijania w bawełnę mówimy jak jest: nie możemy obiecać lepszych warunków pracy, niż te które oferują nasi partnerzy, tym samym nie możemy obiecać, że zapewnimy realizację projektu w 100% w przeciągu paru dni.

Jeżeli na rynku pracy jest zła sytuacja z dostępnością i kwalifikacjami kandydatów to szczerze mówimy, że realizacja projektu jest zagrożona. Na potrzeby naszych partnerów również przygotowujemy raporty dotyczące rekrutacji, które zawierają informację m.in. o kanałach pozyskania kandydata, ilości leadów, konwersji, powodach odrzucenia kandydatów itp. - na życzenie. My na bieżąco prowadzimy zestawienia, mające na celu określenie aktualnej sytuacji na rynku oraz pomagające w dobraniu nowych kanałów dotarcia do naszej grupy docelowej i zwiększenia w niej konwersji.

Jeżeli szukasz partnera, z którym będziesz móc otwarcie, szczerze i profesjonalnie odbyć rozmowę, który jest kreatywny i szuka wielu możliwości realizacji bieżących wyzwań, a jednocześnie chcesz się czuć jak w towarzystwie dobrych znajomych, i realizować projekt z przyjemnością - musisz się z nami skontaktować i nas poznać!

 

Wszyscy się chwalą, to my też!

Wszystkie firmy chwalą się swoimi osiągnięciami; w superlatywach przedstawiają swoje imponujące osiągnięcia, z wielką dumą opowiadają swoją niezwykłą historię powstania, przedstawiają potencjalnym partnerom swoje największe atuty - to również my!

 

 

Nowy projekt - Uppeo Professional Recruitment

W ciągu dwóch lat naszej działalności z sukcesem zrealizowaliśmy wiele projektów Permanent Placement i z początkiem II kwartału 2021 zdecydowaliśmy oddzielić rekrutacje zagraniczne od rekrutacji stałych w Polsce. W związku z tym powstała strona Uppeo Professional Recruitment dostępna pod adresem https://www.uppeorecruitment.com. 

Na stronie będą zamieszczane wyłącznie oferty pracy dotyczące pracy stałej w Polsce na stanowiska szeregowe, specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla zarządzania. Pełny zakres naszej działalności znajdziesz na stronie uppeorecruitment.com.

 

Poznaj nas!

 

Ania jest specjalistką od kontaktów z kontrahentami oraz zarządzania. Już w bardzo młodym wieku, zaraz po ukończeniu szkoły średniej, wyjechała do Francji, w której spędziła lwią część swojego życia. Dzięki pobycie za granicą doskonale poznała język francuski oraz angielski, lokalną kulturę i nawiązała wiele znajomości, które wpłynęły na jej późniejszą przyszłość. Po powrocie do Polski skończyła studia filologiczne I stopnia oraz II stopnia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała z wieloma, dużymi, francuskimi koncernami w zakresie rekrutacji, opieki i obsługi polskich pracowników. Dzięki doświadczeniu zdobytemu we Francji nawiązała bardzo dobre relacje z przedstawicielstwami firm francuskich zyskując wielomilionowe kontrakty zagraniczne na obsługę personalną zewnętrznych podmiotów. Ostatnie lata poznawała rynek środkowoeuropejski samodzielnie prowadząc w Katowice oddział zagranicznej spółki z obszaru zasobów ludzkich na stanowisku Country Managera. Prywatnie jest matką dwójki dzieci. Fascynuje ją moda oraz kultura i kuchnia śródziemnomorska - oczywiście w szczególności francuska, książki. Biegle porozumiewa się po angielsku, francusku oraz nieźle sobie radzi z językiem czeskim. W wolnym czasie czyta książki z zakresu literatury egzystencjonalnej oraz kryminały historyczne. Nie pogardzi również lampką winą, bagietką i słonecznym dniem na tarasie.

 

Paweł to specjalista z zakresu marketingu rekrutacyjnego. Zaczynał w wieku 18 lat od wolontariatu w niemieckiej firmie gamingowej, dzięki któremu rozwinął swoje umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz profesjonalnego podejścia do kontrahenta. Podstawowe umiejętności sprzedażowe zdobył zaś w sprzedaży bezpośredniej dla jednego z największych operatorów sieci komórkowych, jednocześnie godząc pracę na pełny etat ze studiami z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Swoją karierę w obszarze marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi rozpoczął w największej, środkowoeuropejskiej agencji zatrudnienia, gdzie objął stanowisko specjalisty ds. rekrutacji i już po 7 miesiącach pracy wykazał się na tyle, że został awansowany na managera ds. komunikacji i marketingu, zarządzając działaniami marketingowymi najpierw w Polsce, później również w Rumunii oraz wspierając pozostałe kraje spoza UE t.j. Serbię i Ukrainę. Doskonale porozumiewa się w j. angielskim, słowackim oraz płynnie po hiszpańsku, czesku, jednocześnie ucząc się języka hebrajskiego i arabskiego, oraz wielu innych. Jego pasją są podróże, szczególnie po krajach Bliskiego Wschodu, oczywiście języki obce, psychologia (głównie społeczna oraz marketingu) oraz grafika komputerowa i IT (programowanie, z którym dopiero zaczyna przygodę). Z przyjemnością obcuje z literaturą mistyczną, rozwojową, lecz również kryminałem, horrorem, thrillerem oraz twórczością Michała Witkowskiego. W wolnym czasie poświęca się copywritingowi, pisząc własne, pluralistyczne teksty do szuflady.

 

Zainteresowała Cię współpraca z nami? 

To świetnie! Jeżeli szukasz partnera, z którym będziesz móc otwarcie, szczerze i profesjonalnie odbyć rozmowę, który jest kreatywny i szuka wielu możliwości realizacji bieżących wyzwań, a jednocześnie chcesz się czuć jak w towarzystwie dobrych znajomych, i realizować projekt z przyjemnością - musisz się z nami skontaktować i nas poznać!

 

Uppeo - drugie urodziny i nowy projekt!

Przeczytaj pozostałe nasze artykuły

25 maja 2021
rekrutacja-agencja-firma-rekrutacyjna
  1. pl

Wróć do listy artykułów