© 2022 Uppeo

uppeo-oferty-pracy
uppeo-praca-insta
linkedin-uppeo
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Uppeo Spółka Cywilna

al. W. Korfantego 2, 40-004 Katowice

REGON 384301899

NIP 6342967435

KRAZ 22878
 

www.uppeorecruitment.com

www.uppeo.com.pl

Uppeo to firma rekrutacyjna z Katowice. Jako agencja headhunterska i doradztwa personalnego prowadząca rekrutacje stałe na stanowiska specjalistyczne, szeregowe, średniego
i wyższego szczebla. Z sukcesem dzielimy
się naszym doświadczeniem z naszymi partnerami.

Headhunting | Direct Search
| Executive Search | Search & Selection

+48 794 177 228

+48 519 111 669

info@uppeorecruitment.com

Masz jeszcze jakieś pytania?

Wypełnij poniższy formularz

Więcej o nas

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
rekrutacj-pracownikow
rekrutacja-pracownikow

firmy rekrutacyjne katowice,
firma rekrutacyjna z Katowice

Aplikuj!

ofrerta-pracy-hr-business-partner
03 listopada 2021

Pozostałe oferty pracy

Uppeo Professional Recruitment to agencja rekrutacyjna / headhunterska z Katowic. Pozyskujemy kandydatów na stanowiska specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla zarządzania. Procesy rekrutacyjne realizujemy na potrzeby polskich oraz zagranicznych pracodawców w branżach: SSC/BPO, Finance & Accounting, Call Centres & Help Desks, HR & Administration, Engineering & Logistics oraz Marketing & Sales. Aktualnie dla naszego partnera z Katowic prowadzimy rekrutację na stanowisko specjalista ds. R&D (badania i rozwój) w branży technologii żywności.

 

Opis stanowiska pracy:

 • Pracownik zatrudniony na stanowisku specjalisty ds. badań i rozwoju (R&D) w branży technologii spożywczej będzie odpowiedzialny za analizowanie trendów w branży spożywczej i sugerowanie lepszych rozwiązań w zakresie rozbudowy portfolia produktów przedsiębiorstwa. Oznacza to, że pracownik będzie miał realny wpływ na rozwój firmy, tworząc nowe produkty. Dodatkowo będzie to stanowisko całkowicie samodzielnie, więc specjalista będzie mógł wykazać się swoją wiedzą, umiejętnościami i doskonalić gamę dostępnych produktów spożywczych. Praca na tym stanowisku wymaga również nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, koordynacji całego procesu prototypowania i wdrażania nowych wyrobów na produkcję. Oczywiście nie zapominajmy o "papierkowej robocie". Konieczne będzie przygotowywanie raportów, procedur i instrukcji. Nie zapominajmy również i ścisłej współpracy z działem sprzedaży, marketingu, planowania i produkcji - wszak to właśnie Ty stworzysz nowy produkt, który zachwyci grupę docelową, całą firmę i będziesz musieć wesprzeć inne działy w produkcji i promocji Twojego sukcesu.


Wymagania:

 • konieczne będzie wykształcenie wyższe - Technologia żywności,

 • musisz mieć również doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej z branży spożywczej,

 • znajomość trendów w branży spożywczej i umiejętność przeprowadzania reaserchu i wykorzystywania zebranych danych to niezbędne umiejętności,

 • musisz również posiadać wiedzę z zakresu technologicznych aspektów pracy na produkcji w branży spożywczej,

 • przygotowując raporty będziesz pracować z pakietami biurowymi, więc znajomość MsOffice jest konieczna,

 • nikt nie będzie od Ciebie oczekiwać cudów na początku Twojej kariery, jednakże będzie konieczne skrupulatne dążenie do ustalonych celów w możliwie najkrótszym czasie, więc musisz umieć pracować pod presją czasu.

 • duży entuzjazm, zainteresowania szeroko pojętą branżą spożywczą, nieskończoną wyobraźnię i artystyczną duszę - gwarantujemy, że jeżeli lubisz tworzyć, sprawdzać wszystko, kręcić się tu i tam oraz masz w sobie duże pokłady energii to będziesz się spełniać w tej pracy, a poniedziałki już nie będą nieprzyjemne. 

 

Oferujemy:

 • wszyscy zawsze piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu - my też - ale co to oznacza? Wspomnimy, że nie ma określonych widełek na tym stanowisku. Wiesz, że to praca dla Ciebie, czujesz duży entuzjazm to złóż aplikację i zaproponuj swoją stawkę. Gwarantujemy, że to nie jest oferta za "trzyipółtysiącabrutto".

 • super, współpracujący ze sobą zespół. Będzie to stanowisko samodzielne, ale zawsze będziesz móc poprosić o pomoc swojego przełożonego lub kolegów z działu. Nikt nie odmówi Ci pomocy!

 • realny wpływ na rozwój swój oraz przedsiębiorstwa - będziesz tworzyć nowe produkty, których reklamy będziesz widzieć w mediach, widzieć w sklepach (ale będzie mina Twojej sąsiadki, matki, męża, żony, przyjaciół, że ten produkt został stworzony w 100% przez Ciebie!). Ten zapis o Tobie zostanie na zawsze: w CV, historii firmy oraz pokolenia Alpha, które będzie wspominać swoje dzieciństwo tym produktem! (np. my wspominamy gumy turbo, marsjanki, czy herbatę granulowaną, którą jadło się na sucho!)

 • benefity pozapłacowe - tak, jak wszędzie :) (m.in. system kafeteryjny, ubezpieczenie grupowe) 

 

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko technologa żywności ze smykałką do tworzenia nowych produktów, który chce pracować na stanowisku specjalisty ds. R&D, ma duży entuzjazm i niecierpliwie czeka na telefon od Uppeo. Oczywiście zapoznałam / zapoznałem się z klauzulą informacyjną i oświadczam, że został wobec mnie spełniony obowiązek wynikający z art. 13 RODO. I tak - dodałam / dodałem to do CV, bo przeczytałam / przeczytałem całe i już się cieszę na udział w procesie rekrutacji!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności.

Uppeo s.c. (nr cert. 22878) Ochrona danych osobowych:

https://www.uppeorecruitment.com/odo

Aplikuj!

Strona główna

Powrót do ofert pracy

Specjalista ds. badań i rozwoju (R&D) - technologia żywności

Szczegóły oferty

Ilość wolnych miejsc:

1

Znajomość języków obcych:

angielski, min. B1

Forma współpracy

Umowa o pracę

Wynagrodzenie:

do ustalenia

Lokalizacja:

Katowice, Polska

praca-za-granica-rerutacja-kontakt

Dział rekrutacji

Kontakt do rekrutera

Pozostałe oferty pracy

Anna Będkowska

t.: +48 519 111 669

e.: recruitment@uppeo.com.pl

Managing Partner

Dział rekrutacji

Aplikuj!

Aplikuj!

rekrutacja-agencja-firma-rekrutacyjna
 1. pl